Valimiz Sayın Osman KAYMAK 06.10.2017 Cuma günü saat 14.00’de İlçemizi ziyaret ederek, Kaymakamımız Sayın Hilal KÜSMEZ GÜNAYDIN’ı makamında ziyaret etti.
 
        Valimiz Sayın Osman KAYMAK’ı İlçemiz Kaymakamlık ziyaretine gelişinde Kaymakamımız Sayın Hilal KÜSMEZ GÜNAYDIN,İlçe protokol üyeleri ve kamu kurum ve kuruluş müdürleri karşıladı. Karşılamanın ardından Valimiz Sayın Osman KAYMAK, Kaymakamımız Sayın Hilal KÜSMEZ GÜNAYDIN’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette Kaymakamımız Sayın  Hilal KÜSMEZ GÜNAYDIN İlçemizin eğitim, sağlık, ekonomik, nüfus, ulaşım, asayiş ve diğer konular hakkında Sayın Valimize brifing vererek, İlçede yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi sundu. 
 
        Valimiz Sayın Osman KAYMAK burada yaptığı konuşmasında "Değerli Arkadaşlar, bugün Salıpazarı ilçemizi ziyaret ediyoruz. Biliyorsunuz göreve başladıktan sonra ilçelerimizi ziyaret ederek tanımaya ve sorunlarını tespit etmeye çalışıyoruz. İlçe ziyareti öncesi Büyükşehir Belediyemizin yüce bir hizmeti olan 30 km’lik grup köy yolunun açılışını yaptık. Gerçekten beton yolun çok güzel, çok sağlam yol olduğunu köy yolları için güzel bir çözüm olduğunu gördük. Bundan dolayı değerli Belediye Başkanımıza ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Şimdi değerli kaymakamımız burada ilçe hakkında bilgi verecekler. Sorunları tespit edeceğiz. Daha sonra da belediyemizi ziyaret ederek belediye başkanımızdan projeleri hakkında bilgi alacağız. Akabinde bir şehit ailemizi ziyaret ederek ilçemizden ayrılacağız.” dedi.
 
        Sayın Valimizin konuşmasının ardından, Kaymakamımız Sayın Hilal KÜSMEZ GÜNAYDIN, Valimiz Sayın Osman KAYMAK ’a isminin yazılı olduğu minyatür halı tezgahı takdim etti.