SALIPAZARI İLÇESİNDE GÖREV YAPAN KAYMAKAMLAR
 
MUSA KÜÇÜKKURT
 
Salıpazarı Kaymakamı
Asaleten
23/08/1988
20/11/1991
İLHAN URAN
 
Salıpazarı Kaymakamı
Asaleten
30/06/1992
09/10/1995
BİRHAN USLU
 
Salıpazarı Kaymakamı
Asaleten
20/12/1995
27/08/1998
SEZGİN ÜÇÜNCÜ
 
Salıpazarı Kaymakamı
Asaleten
01/03/1999
09/09/1999
METİN MAYTALMAN
 
Salıpazarı Kaymakamı
Asaleten
13/01/2000
18/10/2001
MAHMUT AĞBAL
 
Salıpazarı Kaymakamı
Asaleten
10/04/2003
04/07/2003
FATİH BAYSAL
 
Salıpazarı Kaymakamı
Asaleten
11/12/2003
11/03/2004
ABDÜL KADİR DURAN
 
Salıpazarı Kaymakamı
Asaleten
17/03/2004
24/10/2005
ALİ İHSAN SU
 
Terme Kaymakamı (Salıpazarı Kaymakamı)
(Vekaleten)
25/10/2005
15/04/2006
ŞAKİR ÖNER ÖZTÜRK
 
Salıpazarı Kaymakamı
Asaleten
16/04/2006
24/04/2006
ALİ İHSAN SU
 
Terme Kaymakamı (Salıpazarı Kaymakamı)
(Vekaleten)
25/04/2006
22/06/2006
AHMET DALKIRAN
 
Salıpazarı Kaymakamı
Asaleten
23/06/2006
16/10/2006
ALİ İHSAN SU
 
Terme Kaymakamı (Salıpazarı Kaymakamı)
(Vekaleten)
17/10/2006
15/03/2007
METİN YILMAZ
 
Salıpazarı Kaymakamı
Asaleten
16/03/2007
15/08/2009
ENGİN AVCI
 
Salıpazarı Kaymakamı
Asaleten
05/08/2009
15/12/2009
RIZVAN EROĞLU
 
Salıpazarı Kaymakamı
Asaleten
15/12/2009
04/03/2010
ARİF KARAMAN
 
Salıpazarı Kaymakamı
Asaleten
04/03/2010
10/09/2012
HATİCE BAYAR ÖZDEMİR
 
Salıpazarı Kaymakamı
Asaleten
10/09/2012
16/08/2013
İSKENDER ÇOLAK
 
Salıpazarı Kaymakamı
Asaleten
19/08/2013
01/09/2016
CAN KAZIM KURUCA
 
Ayvacık Kaymakamı (Salıpazarı Kaymakamı)
(Vekaleten)
02/09/2016
10/10/2016
CEM GÜMRÜKÇÜ Salıpazarı Kaymakamı (Vekaleten) 10/10/2016
30/10/2016
 
HİLAL KÜSMEZ GÜNAYDIN  Salıpazarı Kaymakamı (Vekaleten) 07/03/2017