T.C.
                        SALIPAZARI KAYMAKAMLIĞI
                                  PROTOKOL LİSTESİ
 
 
1
KAYMAKAM
Kaymakam Hilal KÜSMEZ GÜNAYDIN   0362-821-21-00
2 Belediye Başkanı Halil AKGÜL
0552-615-67-88
0543-607-37-77
3 İlçe Jandarma Komutanı Hakan AKÇAY 0505-349-70-56
4 İlçe Emniyet Amiri Özkan PEKŞEN 0362 -821-31-10
5 İKTİDAR PARTİSİ
  Adalet ve Kalkınma Partisi İsmail YAMAN 0542-772-16-25
6 ANA MUHALEFET PARTİSİ
  Cuhmuriyet Halk Partisi Salih ŞİMŞEK 0535-520-66-02
7 TBMM'DE GRUBU BULUNAN İLÇE SİYASİ PARTİ BAŞKANLARI
  MHP İlçe Başkanı Cavit YILDIRIM 0530-692-34-05
8 BAŞBAKANLIK    
  İlçe Müftüsü Avni BOLAT 0536-260-74-68
9 AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI
  İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Sevin ŞAHİN 0532-565-03-21
10 ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI
  İlçe Tapu Sicil Müdürü Önder KORUCU 0505-389-11-88
11 GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI 
  Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Mdr. V.   0362-486-20-19
12 GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI 
  İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdür V. Niyazi ÖZDAL 0537-271-50-72
13 İÇİŞLERİ BAKANLIĞI
  İlçe Yazı İşleri Müdürü M. Baki KURU 0543-380-88-28
  İlçe Nüfus Müdürü İrfan ARSLAN 0543-775-66-55
14 KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI
  İlçe Halk Kütüphanesi Memurluğu Yüksel YEŞİLYURT 0532-657-40-49
15 MALİYE BAKANLIĞI 
  İlçe Mal Müdürü V. Zabit KARACAN  0542-524-40-30
16 MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI
  İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali SAVAŞ 0532-627-47-86
17 SAĞLIK BAKANLIĞI
  İlçe Toplum Sağlığı Merkezi Sorumlu Baştabip Dr. Süha YAZICILAR 0505-641-54-14
  İlçe Devlet Hastanesi Baştabibi Dr. Selami ASLAN 0541-830-01-73
18 ORTA ÖĞRETİM VE TEMEL EĞİTİM MÜDÜRLERİ
  İlçe Halk Eğitim Müdüü  Yaşar ERTAN 0544-834-26-86
  İlçe Anadolu Lisesi Nail PİŞMEK        0506-675-00-81
  İlçe Hasan Çelebi ÇPAL Haşim SAĞLAM 0505-256-60-75
  İlçe Bereket YBO  Zeki ÖZÇELİK 0505-211-43-06
  İlçe Yavaşbey Ortaokulu Mudahher SAĞLAM 0507-234-14-14
  İlçe Konakören Ortaokulu  Altan SARAÇ 0505-406-99-18
  İlçe Tahnal Ortaokulu Recep YILDIRIM 0545-967-58-37
  İlçe Muslubey Ortaokul İsmail YİĞİT 0533-762-55-29
  İlçe Gökçeli Ortaokulu  Veysel KOCAMAN 0505-751-56-52
  İlçe İmam-Hatip Ortaokulu Mustafa SOMUNCU 0533-414-49-12
19 RESMİ BANKALAR
  Ziraat Bankası Mehmet ŞAHİN 0530-101-02-28
20 KAMU İKTİSADİ TEŞEBBÜSLERİ ( KİT )    
       
  İlçe PTT  Halit ÖREN 0544-298-37-17
  İlçe Orman İşletme Şefliği Mustafa BARICI 0538-385-46-80
21 TBMM'DE GRUBU OLMAYAN SİYASİ PARTİ BAŞKANLARI
  Saadet Partisi Celal KURT  0537-562-77-87
  Demokrat Parti  Yaşar KURT  0532-644-89-23
22 İL GENEL MECLİS ÜYELERİ - BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ
  a - ) İl Genel Meclis Üyeleri 
  Adalet ve Kalkınma Partisi İsmail YAMAN  
  Adalet ve Kalkınma Partisi Sadık SAĞLAM  
  b - ) Belediye Meclis Üyeleri     
  Adalet ve Kalkınma Partisi Sebahattin ŞEN  
  Adalet ve Kalkınma Partisi Kibar ÇELEBİ  
  Adalet ve Kalkınma Partisi Nurşen ARSLAN  
  Adalet ve Kalkınma Partisi İbrahim KAZANÇ  
  Milliyetçi Hareket Partisi Aydın AYDIN  
  Demokrat Parti Zekayi PİLCİOĞLU  
  Adalet ve Kalkınma Partisi Adem YILMAZ  
  Adalet ve Kalkınma Partisi Hayrettin GÜRBÜZ  
  Adalet ve Kalkınma Partisi Halit ÇELEBİ  
23 MESLEK KURULUŞLARI
  a- ) Meslek Kuruluşlar    
  İlçe Esnaf Sanatkarlar Odası Bşk. Adem OSMA  
  İlçe Esnaf ve Kefalet  Od Bşk.  Mustafa KESKİN  
  İlçe Şoförler Odası Başkanlığı Muzzaffer AYDIN  
  İlçe Ziraat Odası Başkanlığı  Zafer ERSOY  
  b- Basın Temsilcileri    
  Halkın Sesi Gazetesi Mesul Müd. Ekrem KUZU  
24 ÖZEL BANKALAR