Saski Toplantı Salonu'nda Kaymakamımız Sayın Ali Osman BULAT başkanlığında muhtarlar ve muhtar adaylarının katılımıyla 2019 yılı seçim güvenliği bilgilendirme toplantısı yapıldı. 
        Kaymakam BULAT, "Seçim huzur ve güvenliği için muhtar ve muhtar adaylarına büyük görevler düşmektedir. Seçim sonrası her bir aday diğer aday ve destekçilerinin yüzüne bakmaya yüzü olsun. Muhtar ve muhtar adaylarının birbirlerine saygı çerçevesinde bir seçim süreci yaşamayı arzulamaktayız. Bu süreçte Muhtarların temel görevi seçim güvenliğini sağlamaktır. Köy kanunu okuyun, haklarınızı bilin. Sergilediğiniz davranışlarla seçimlere gölge düşürücü fiili, söylemsel tutum ve davranışlardan kaçınmamız gerekli. Seçim günü vatandaşlarımızın oy kullanmasına mani olucu davranışlardan kaçının. Saygı çerçevesinde huzur dolu, güvenlikli, kazanan adayların tüm mahalle sakinlerini kucakladığı, katılımın yüksek olduğu demokrasimizin, tüm Türkiye'nin kazandığı bir seçim olmasını diliyorum." dedi. 
        Ayrıca İlçe Jandarma Komutanı Hakan Akçay'da seçim mevzuatı ile ilgili muhtar ve muhtar adaylarına bilgilendirme yaptı. 
      Toplantı sonunda Kaymakamımız Sayın Ali Osman BULAT, muhtar ve muhtar adaylarıyla tek tek tokalaşarak başarılar diledi ve tüm katılımcılar ile 15 temmuz Şehitler Meydanı'nda hatıra fotoğrafı çektirildi.